Satış ve Danışma Hattı: 0322 232 22 35 Türkçe

Genelde nemli ve yağmurlu zamanlarda evlere akın ederler.Bilinenin aksine zararsızdırlar.Ev duvarlarındaki çatlak ve yarıklardan,yürüme yolları ve garajdan,etraftaki sarmaşık tipi bitkilerden içeri girmektedir.Ev etrafındaki bitki atıkları,taş yığınları gibi rutubet oluşturacak alanlar imha edilmelidir.

Kulağakaçan haşeresi insanlar için son derece tehlikeli bir haşeredir. Uyku esnasında insanların kulak ve burnuna giren bu böcek insanların ölmesine sebep olabilir. Kulağakaçan insanların besin maddeleri olan sebze ve meyveler ile beslendikleri için bu gıda malzemelerinin üzerlerine barındıkları pis ortamlarda bulunan mikrop ve virüsleri bulaştırırlar.

Kulağakaçan böceklerinden kurtulmanın tek yolu profesyonel bir şekilde ilaçlama yapılmasıdır. İlkay ilaçlama olarak yılların verdiği tecrübe ile kulağakaçan ilaçlamalarında yanınızdayız.

 

Adana Böçek İlaçlamaAdana Böçek İlaçlamaAdana Haşere İlaçlamaAdanada Haşere İlaçlamaAdana Böçek İlaçlama FirmalarıAdanada Böçek İlanlama ŞirketleriAdanada Halere İlaçlama FirmalarıAdanada Haşere İlaçlama Şirketleri

Kulağakaçan İlaçlama