Satış ve Danışma Hattı: 0322 232 22 35 Türkçe

Sularda ve nemli çayırlarda yaşayan, değişik ebat ve şekillerde çok değişik türleri vardır. Kabuklu bir türdür. Gezdikleri yerlere sıvılarını bulaştırır. Bitkileri yiyerek yaşamları sürdürürler. Küçük türleri çoğu kez bahçelerde süs bitkilerini sararak kurumasına sebebiyet verirler. İnsan bağırsaklarında yaşayan ve halk arasında barsak kurtları adı verilen ve çok çeşidi olan bu canlıların bazılarına ara konakçılık yaparak insanlara yayılmasında rol oynarlar. Bahçe ve çimenlik alanlarda özel yem şeklinde hazırlanmış mollusisit grubu ilaçları atmak sureti ile kolayca mücadele etmek mümkündür.

Genellikle otçul olan salyangozlar bitkilerin özlerini yiyerek kurumalarına sebep olurlar. Salyangozlar çiftçilerin korkulu rüyasıdır. Ürünlerini korumak için çeşitli yöntemlere başvuran çiftçiler verdikleri mücadelede hiçbir zaman kesin çözüm alamadılar.

Salyangoz ile mücadelede yoğun kokulu sıvı ilaçlar kullanılır. Salyangoz ilaçlaması profesyonel şirketler tarafından yapılmalıdır. Salyangoz ilaçlamasında kullanılan kokulu ilaçlar su karışımı ile hazırlanıp püskürtme yöntemi ile uygulanır. İlkay İlaçlama olarak siz müşterilerimize salyangoz ilaçlamada garantili hizmeti en uygun fiyata sunmaktayız. Ayrıntılı bilgi almak için danışma hattımızı arayınız.

 

Adana Böçek İlaçlamaAdana Böçek İlaçlamaAdana Haşere İlaçlamaAdanada Haşere İlaçlamaAdana Böçek İlaçlama FirmalarıAdanada Böçek İlanlama ŞirketleriAdanada Halere İlaçlama FirmalarıAdanada Haşere İlaçlama Şirketleri

Salyangoz İlaçlama